16 червня 2021
Сьогодні, 16 червня, голова райдержадміністрації Василь Тройна провів робочу зустріч з керівництвом та працівниками департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації, яка відбулася в рамках роботи Комітету зі спрямування діяльності районних державних адміністрацій, здійснення контролю за їх діяльністю та надання організаційно-методичної допомоги. У нараді взяли участь заступник голови, керівники окремих структурних підрозділів та працівники відділу економічного розвитку, транспорту та захисту довкілля райдержадміністрації.
В ході зустрічі обговорювалися питання екологічної безпеки. Керівництвом департаменту рекомендовано звернутися до територіальних громад району щодо проходження навчання в департаменті екології та природних ресурсів для отримання Сертифікату громадського інспектора. Особливий наголос зроблено на створенні зон природно-заповідного фонду у Чернігівському районі. Також в ході наради приділено увагу питанню розроблення екологічної мережі району та недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ.
За повідомленням відділу організаційної роботи,
інформаційної діяльності та цифрового розвитку райдержадміністрації