back

Вакцинація

14 червня 2021

 

    Сьогодні, 14 червня, 29 працівників райдержадміністрації пройшли перший етап вакцинації від COVID-19.

   

   За місцем роботи було організовано тимчасовий пункт щеплення. Службовці заповнили інформовану згоду, в якій зазначили стан свого здоров’я, ознайомилися з інформацією про препарат для вакцинування.

   

    Раніше, 11 червня, вже провакциновано 11 працівників управління соціального захисту населення РДА.

   

    Вакцинація від COVID-19 єдиний дієвий спосіб, який дозволить захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.