14 червня 2021
Сьогодні, 14 червня, 29 працівників райдержадміністрації пройшли перший етап вакцинації від COVID-19.
За місцем роботи було організовано тимчасовий пункт щеплення. Службовці заповнили інформовану згоду, в якій зазначили стан свого здоров’я, ознайомилися з інформацією про препарат для вакцинування.
Раніше, 11 червня, вже провакциновано 11 працівників управління соціального захисту населення РДА.
Вакцинація від COVID-19 єдиний дієвий спосіб, який дозволить захистити себе і свої родини, щоб повернутися до звичного життя.