04 червня 2021
Сьогодні радник голови Чернігівської ОДА Василь Тройна та керівник апарату Чернігівської райдержадміністрації Тетяна Куриленко від імені колективу РДА привітали працівників редакції газети «Наш край» з професійним святом – Днем журналіста.
Гості побажали колективу невичерпної енергії, творчих успіхів, високих злетів, реалізації найсміливіших задумів. Щоб і надалі їх відкрите і щире слово слугувало правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля була прихильною, дарувала щастя і здоров’я на довгі-предовгі літа.