back

Автотранспортні засоби будуть передані до громад

03 червня 2021

 

   Сьогодні, 03 червня 2021 року, в.о.голови Чернігівської районної державної адміністрації Віталій Шаповалов провів засідання комісії з розподілу  у тимчасове зберігання та користування транспортних засобів районної державної адміністрації. Ці автомобілі були передані Чернігівській РДА після реорганізації райдержадміністрацій тих районів, які увійшли до складу Чернігівського. У нараді взяли участь: радник голови Чернігівської ОДА Василь Тройна, Городнянський міський, Добрянський селищний, Кіптівський та Новобілоуський сільські голови.

   За результатами наради, після обговорення інформації виступаючих, було вирішено виділити та передати відповідно до вимог чинного законодавства для тимчасового зберігання та користування автотранспортні засоби Городнянській міській, Добрянській селищній, Кіптівській та Новобілоуській сільським радам, від яких попередньо були отримані заяви, з укладанням договорів тимчасового зберігання та користування.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та цифрового розвитку райдержадміністрації