back

На Донбасі загинув воїн з Чернігівського району

14 травня 2021

 

 

   13 травня 2021 року на сході країни під час несення служби на позиції внаслідок снайперського обстрілу отримав кульове поранення не сумісне з життям сержант Колесник Павло Сергійович, старший водій мотопіхотної роти.

   Військовий був родом з села Нове Чернігівського району. Павло був призваний на військову службу за контрактом Чернігівським об’єднаним міським ТЦК та СП у вересні 2019 року і служив на посаді старшого водія 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

   Чернігівська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого захисника України.

Світла і вічна пам'ять Герою!