back

Нарада щодо перерозподілу залишків коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

25 березня 2021

    24 березня 2021 року, в.о.голови Чернігівської районної державної адміністрації Лариса Юрченко, за участі заступника голови райдержадміністрації Віталія Шаповалова, голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка, начальника відділу у Чернігівському районі Міжрайонного управління Держгеокадастру у Ріпкинському та Чернігівському районах Володимира Брея, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, Любецького, Добрянського, Ріпкинського, Козелецького, Деснянського, Михайло-Коцюбинського, Седнівського селищних, Кіптівського, Новобілоуського, Киселівського сільських, Остерського міського голів провела нараду стосовно розподілу коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

     За результатами наради розподілено кошти між відповідними громадами та дано доручення щодо підготовки відповідної місцевої програми на чергову сесію районної ради.

 

 

За інформацією фінансового відділу райдержадміністрації