25 березня 2021
24 березня 2021 року, в.о.голови Чернігівської районної державної адміністрації Лариса Юрченко, за участі заступника голови райдержадміністрації Віталія Шаповалова, голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка, начальника відділу у Чернігівському районі Міжрайонного управління Держгеокадастру у Ріпкинському та Чернігівському районах Володимира Брея, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, Любецького, Добрянського, Ріпкинського, Козелецького, Деснянського, Михайло-Коцюбинського, Седнівського селищних, Кіптівського, Новобілоуського, Киселівського сільських, Остерського міського голів провела нараду стосовно розподілу коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.
За результатами наради розподілено кошти між відповідними громадами та дано доручення щодо підготовки відповідної місцевої програми на чергову сесію районної ради.
За інформацією фінансового відділу райдержадміністрації