back

Дев’ять автомобілів Renault Duster отримали сільські медичні амбулаторії Чернігівщини. Серед них – Халявинська та Олишівська.

24 грудня 2020

 

   Новим транспортом поповняться сім амбулаторій загальної практики сімейної медицини Чернігівського, Ріпкинського, Козелецького та інших районів. Загалом за останні роки медичні заклади області, що обслуговують сільське населення, отримали 40 сучасних повнопривідних позашляховиків підвищеної прохідності Renault Duster, придбаних коштом державної програми підтримки сільської медицини. Чергову партію у кількості дев’ять одиниць передати 24 грудня.

  – Це дасть змогу охопити медичною допомогою до 125 тисяч населення, – сказав заступник голови Чернігівської ОДА  Олександр Савченко під час вручення номерних знаків, ключів та документації новим власникам.

   Брали участь у заході в. о. голови Чернігівської РДА Лариса Юрченко, голова Чернігівської районної ради Микола Силенко, депутат Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та інші.

   Лікарка Халявинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Світлана Василенко розповіла:

   – Обслуговую жителів сіл Халявин, Роїще, Терехівка, Товстоліс, Полуботки, Хмільниця, які підписали зі мною декларації. – Щоб виїжджати на виклики до лежачих пацієнтів і тих, хто не може приїхати в амбулаторію самостійно, центр ПМСД орендував старий легковик у Халявинської сільської ради. Тепер же сама виїжджатиму на виклики, бо маю водійське посвідчення.

   За словами генерального директора КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктора Куниці, в межах колишнього Чернігівського району ще один автомобіль отримає Олишівська медична амбулаторія.  

   Начальник управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петро Гармаш подякував керівникам громад, районів, що долучилися організації цієї важливої справи.

Наталка СОЛОДАШКО