back

Відбулася друга сесія восьмого скликання Чернігівської районної ради

22 грудня 2020

 

  Сьогодні 22 грудня в.о. голови районної державної адміністрації Лариса Юрченко взяла участь у другій сесії восьмого скликання Чернігівської районної ради.

  На розгляд сесії виносилися питання: про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців  2020 року; про затвердження  Програми «Про фінансове забезпечення фінансово-господарської служби при відділі освіти, сім’ї,  молоді та спорту  райдержадміністрації»; про затвердження  Програми фінансової  підтримки  комунального некомерційного  підприємства «Чернігівський районний центр  первинної  медико-санітарної допомоги» Чернігівської  районної  ради Чернігівської  області на 2020 рік (зі змінами); про  внесення  змін до  Програми фінансової підтримки комунального  некомерційного підприємства «Чернігівська центральна  районна  лікарня» Чернігівської   районної ради  Чернігівської  області на 2020 рік та інші.

  На сесію запрошувалися керівники Чернігівської  районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, районних підприємств, установ, організацій,  представники органів  місцевого   самоврядування  району та представники  засобів масової інформації.