21 грудня 2020
Сьогодні 21 грудня в.о. голови районної державної адміністрації Лариса Юрченко провела засідання Колегії районної державної адміністрації. В засіданні взяв участь голова районної ради Микола Силенко. На засіданні розглядалося питання про проєкт бюджету району на 2021 рік. З даного питання доповідала начальник фінансового відділу районної державної адміністрації Лариса Потапенко, виступили керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання корупції та цивільного захисту Володимир Клименко, голова Чернігівської обласної та Чернігівської районної організацій ветеранів Анатолій Скуратович.
Члени колегії прийняли рішення винести проект бюджету району на 2021 рік на розгляд чергової сесії районної ради.