13 грудня 2020
11 грудня проведена зустріч по обговоренню поточних питань, що виникають у процесі децентралізації, в якій взяли участь голови (в.о.голів), начальники фінансових управлінь (відділів) Городнянської, Ріпкинської, Козелецької, Куликівської , Менської та Чернігівської райдержадміністрацій, представники районних рад, що увійшли до складу Чернігівського району.
Обговорені проблемні питання, що виникають в процесі укрупнення району, особливості формування районного бюджету на 2021 рік, фінансування програм у наступному бюджетному році, шляхи передачі об’єктів комунальної власності тощо.
Вели нараду голова Чернігівської районної ради Микола Силенко та керівник аппарату Чернігівської РДА Тетяна Куриленко.