back

Звернення з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

02 грудня 2020

Дорогі земляки! 

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю, який нагадує всім нам, про тих, хто потребує особливої уваги і турботи. Саме цей день покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти вирішити.

На превеликий жаль, кількість їх з кожним роком зростає. Ці люди, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. Існує ще чимало проблем, які нам треба вирішувати спільними зусиллями,  робити все, щоб людям, яких обійшла доля, було затишно жити в суспільстві.

Хочеться звернутися зі щирими словами подяки до тих, хто віддає тепло своїх сердець, допомагає вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбується про них.

Закликаю всіх не бути байдужими до людей з особливими потребами. Пам’ятайте, що їм потрібна наша підтримка.

 

В.о голови районної державної адміністрації                          Лариса ЮРЧЕНКО