09 листопада 2020
Сьогодні перший заступник голови Чернігівської райдержадміністрації Лариса Юрченко провела робочу нараду щодо функціонування закладів освіти, культури, позашкільних навчальних закладів району у новому бюджетному році. Зокрема, йшлося про процедуру передачі комунальних закладів об’єднаним територіальним громадам, врегулювання трудових відносин відповідно до вимог чинного законодавства.
За результатами наради були дані відповідні доручення.
За інформацією відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації