02 листопада 2020
У п'ятницю 30 жовтня голова районної державної адміністрації Сергій Журман провів нараду щодо координації роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в процесі децентралізації, утримання установ району з районного бюджету в зв'язку із змінами, що внесені до бюджетного кодексу України. А також розглядалися питання фінансування установ та організацій з 1 січня 2021 року.
На нараду були запрошені керівники установ, організацій, що утримуються за рахунок районного бюджету.