30 жовтня 2020
Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.
Напередодні свята, 30 жовтня, тих, хто завжди готовий прийти на допомогу, розділити чужі турботи та підтримати у нелегкий життєвий період, з професійним святом привітав голова районної державної адміністрації Сергій Журман.
Він висловив слова поваги і вдячності працівникам управління соціального захисту населення райдержадміністрації та районного центру соціальних служб.
У своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Сергій Журман відзначив важливу роль соціальних працівників, які щоденно опікуються пенсіонерами, людьми похилого віку, ветеранами війни та праці, інвалідами, родинами з низькими статками та іншими соціально вразливими жителями району, допомагаючи їм долати життєві труднощі, вірити в свої сили, знаходити вихід зі скрутного становища. Побажав усім працівникам міцного здоров’я, добра і злагоди в родинах.
За сумлінне виконання професійних обов’язків, особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери Сергій Журман вручив нагороди кращим працівникам галузі.