28 жовтня 2020
Шановні жителі Чернігівського району!
Щиро вітаю Вас з 76-ю річницею вигнання нацистських окупантів з України.
Сьогодні ми низько вклоняємося і висловлюємо свою вдячність всім, хто пройшов горнило Другої світової війни. Нинішнє покоління українців в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на полях боїв завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живим. Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав рідну землю від ворога, і пишаємося героями сьогодення, які продовжують справу своїх батьків і дідів, відстоюючи незалежність держави.
Найтепліші слова привітання – ветеранам. Саме вони – жива історія України, приклад мужності та патріотизму, віри в перемогу й незламності.
Бажаю кожній родині здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — миру.
Голова районної державної адміністрації
Сергій ЖУРМАН