back

Привітання голови райдержадміністрації Сергія ЖУРМАНА з Днем працівників лісу

18 вересня 2020

 

 

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників лісу!

 

Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд, Ви вносите вагомий вклад у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля.

 

Цей день звертає увагу всіх на необхідність турботи про лісові насадження, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці.

 

Велика вдячність Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, щастя, добра і достатку.

 

 

Голова районної державної адміністрації Сергій ЖУРМАН