back

Радилися керівники закладів освіти

17 вересня 2020

 

   Сьогодні відбулася робоча нарада з керівниками закладів освіти району, де обговорювалося ряд робочих питань. Зокрема, щодо роботи навчальних закладів в умовах карантину, додержання вимог, визначених Постановою МОЗ від 22.08.2020 року №50, організації підвозу дітей та харчування, ведення постійного контролю за фізичним станом учасників освітнього процесу.

  Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяни Мірошниченко наголосила на тому, що необхідність проведення позапланової наради викликана тим, що у директора однієї зі шкіл ОТГ району тест на COVID – 19 виявився позитивним і на даний час проводиться робота по виявленню контактних осіб. Це може призвести до закриття на карантин навчального закладу. «Контроль за додержанням рекомендацій МОЗ і МОН України щодо роботи навчальних закладів в умовах карантину – першочергове завдання їх очільників», - наголосила Тетяна Мірошниченко.

   Крім того, порушувалися питання щодо забезпечення навчальних закладів підручниками, своєчасності подання звітності, тривалості навчальних семестрів, проведення предметних олімпіад, участі у конкурсі «Учитель року», який цьогоріч проводиться в онлайн форматі, атестацію педагогічних працівників. Йшлося і про підготовку закладів загальної середньої освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21, зокрема, увага акцентувалася на додержанні лімітів споживання електроенергії та газу.

 

За інформацією відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації