back

Першому номеру газети «Наш край» - 90 років

17 вересня 2020

 

 

  90 років тому, у 1930 році, вийшов у світ перший номер Чернігівської районної газети «Наш край», яка на той час мала назву «Червоний стяг».

 

  Сергій Журман, голова райдержадміністрації привітав працівників редакції з ювілеєм та вручив колективу Грамоту районної державної адміністрації  за здобутки у соціально-політичній, культурній та інформаційних сферах.

 

 Вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з'являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодної згадки, - зазначив керівник району. Ви ж уже стільки десятиліть були і залишаєтесь близькими читачеві, газеті довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють наш район.

 

 Сергій Журман побажав всім працівникам редакції міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, миру, любові, творчих успіхів, непохитності у досягненні задумів та планів на благо рідного краю, цікавих подій, великих тиражів і відданих читачів.

 

 Редакторка газети Наталія Бушай розповіла про роботу колективу над підготовкою та випуском номерів газети, презентувала цікаві розробки по виготовленню папіру із різноманітної рослинної сировини, роботу щойно придбаної друкарської машини.

 

 До привітань також приєдналися перший заступник голови РДА Лариса Юрченко, керівник апарату Тетяна Куриленко, голова районної ради Олександр Ларченко та його заступник Володимир Поліщук.