back

Сергій Журман: необхідно забезпечити безумовне дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти

16 вересня 2020

 

 

  16 вересня голова райдержадміністрації Сергій Журман провів нараду щодо ситуації, яка склалась в одній із загальноосвітніх шкіл району, що знаходиться на території ОТГ , де є підтверджений випадок захворювання директора школи на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

 

  Про вищезазначений випадок інформував завідувач міжрайонного відділу державної установи «Чернігівський лабораторний центр держсанепідемслужби України» Микола Турчин. Наразі в школі здійснюється комплекс протиепідемічних заходів, у тому числі дезінфекція приміщень, визначено коло контактних осіб, які перебуватимуть на самоізоляції.

 

  В нараді також взяли участь керівник апарату РДА Тетяна Куриленко, генеральний директор КНП «Чернігівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Куниця, заступник генерального директора КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Володимир Чубич, начальник відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту РДА Тетяна Мірошниченко.

 

  Голова райдержадміністрації Сергій Журман дав доручення звернути увагу та взяти під особистий контроль керівників закладів освіти здійснення протиепідемічних заходів у підпорядкованих установах на період карантину, затверджених постановою МОЗ від 22.08.2020 року № 50, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19).