back

Привітання голови райдержадміністрації Сергія ЖУРМАНА з Днем рятівника

16 вересня 2020

Шановні рятувальники, працівники аварійно-рятувальних формувань,

пожежної охорони та цивільного захисту!

Вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!

 

 

17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

 

Ваша професія, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей.

 

За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу ви здобули повагу і шану.

 

Бажаю усім, хто присвячує своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі!


 

Голова районної державної адміністрації Сергій ЖУРМАН