16 вересня 2020
Шановні рятувальники, працівники аварійно-рятувальних формувань,
пожежної охорони та цивільного захисту!
Вітаю вас із професійним святом – Днем рятівника!
17 вересня – свято сильних, мужніх і відважних людей, які надійно стоять на сторожі життя й безпеки громадян, захищають природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.
Ваша професія, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей.
За готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу ви здобули повагу і шану.
Бажаю усім, хто присвячує своє життя професії рятувальника, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, сил та успіхів у вашій сповненій тривог та небезпек службі!
Голова районної державної адміністрації Сергій ЖУРМАН