back

Профілактична робота серед осіб, які постраждали від домашнього насильства

09 вересня 2020

 

  08 вересня поточного року відбувся профілактичний виїзд Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства до Новобідоуської ОТГ, з метою проведення консультування щодо попередження випадків домашнього насильства, а також обстеження родин, що опинились в складних життєвих обставинах на предмет готовності до навчального року та осінньо-зимового періоду.

  Відвідано родини з сс. Ст. Білоус, Рудка, Мохнатин, Кувечичі, надано соціальні послуги консультування, соціальної профілактики, посередництва в вирішенні складних життєвих обставин.

  У виїзді взяв участь представник благодійної організації «Лайф Інтернешнл» Богдан Мазур, який надав продуктові набори для родин, які найбільше їх потребували.

 

За інформацією Чернігівського РЦСССДМ