back

Робоча поїздка першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Юрченко до закладів охорони здоров'я

03 вересня 2020

 

  03 вересня 2020 року перший заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації Лариса Юрченко відвідала заклади охорони здоров’я первинної ланки Новобілоуської, Хмільницької об’єднаних територіальних громад та Халявинської сільської ради.

  У ході робочої поїздки обговорювалися питання з головами та старостами ОТГ щодо доступності будівель та приміщень надавача медичних послуг на підпорядкованих територіях для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

  У Халявинській територіальній громаді Лариса Юрченко ознайомилась з ходом робіт по будівництву сучасного приміщення Халявинської сімейної амбулаторії.