26 серпня 2020
26 серпня 2020 у залі засідань Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА відбулась нарада соціальних робітників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чернігівської РДА за участю голови Чернігівської районної державної адміністраці Сергія ї Журмана. Директор терцентру Олена Лутченко прозвітувала про стан соціального обслуговування в Чернігівському районі та стан готовності житлових будинків громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в тер центрі, до осінньо – зимового періоду 2020-2021рр.
Як зазначив голова райдержадміністрації, в системі соціального захисту населення територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відіграє важливу роль по наданню соціальних послуг громадянам похилого віку та інвалідам, які перебувають в складних життєвих обставинах, що визвані хворобами, старістю, одинокістю та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання в домашніх умовах. Тому і у подальшому надання якісних соціальних послуг має залишатись у пріоритеті роботи закладу.