back

Сергій Журман з робочою поїздкою побував у Вознесенській територіальній громаді

21 серпня 2020

 

 

  На попередній зустрічі Валентина Сисоєва, секретар ради, зазначала, що існує можливість збурення місцевих жителів, причиною якого є будівництво автозаправного комплексу компанією «МОНОЛІТ-ГАЗ» у с.Новоселівка.

  Щоб розібратися з ситуацією на місці, поспілкуватися з жителями та обговорити подальший розвиток Вознесенської громади у складі Киселівської ОТГ голова райдержадміністрації Сергій Журман 20 серпня побував з робочим візитом у Вознесенській сільській раді.

  Під час візиту обговорені проблемні питання території, вжиття відповідних заходів на упередження ситуації, що склалася, та шляхи розвитку громади в процесі децентралізації.