19 серпня 2020
19 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Сергій Журман провів нараду з секретарем Вознесенської сільської ради, яка наразі виконує обов»язки сільського голови.
Валентина Сисоєва зазначила, що існує можливість збурення місцевих жителів, причиною якого є будівництво автозаправного комплексу. Також під час зустрічі обговорені господарські проблеми Вознесенської громади.
Голова РДА Сергій Журман дав доручення організувати виїзд до Вознесенська фахівців районної державної адміністрації, інших підрозділів з метою вивчення ситуації та вирішення проблемних питань сільської ради.