back

Готуємося но нового навчального року

13 серпня 2020

Питання щодо готовності закладів освіти району до нового навчального року обговорювалося сьогодні на робочій нараді при першому заступнику голови Чернігівської районної державної адміністрації Ларисі Юрченко.

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Мірошниченко доповіла про виїзд робочої комісії, до складу якої входять представники відділу освіти, Чернігівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та Чернігівського міжрайонного Державного управління «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України», у Киселівський,  Седнівський та Вознесенський НВК, Брусилівську та Снов'янську ЗОШ, а також  Брусилівський дошкільний навчальний заклад. Головне, на чому акцентувалася увага, - це дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров'я та Міністерства освіти України стосовно роботи закладів в умовах карантину, спричиненого COVID – 19.  За результатами перевірки комісією складено акти готовності по кожному закладу освіти до нового 2020-2021 навчального року.

Лариса Юрченко наголосила на проведенні роботи із сім'ями, що опинилися в складних життєвих обставинах, багатодітними родинами щодо підготовки дітей, що виховуються в даних сім'ях, до нового навчального року.

 За інформацією відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації