11 серпня 2020
11 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Сергій Журман провів планові робочі наради з Боровиківським сільським головою Юрієм Дубиною та старостою Шибиринівського старостинського округу М.-Коцюбинської ОТГ Юрієм Могилатом.
Захаращеність території, аварійні дерев»яні опори стовпів ліній електропередач та необхідність їх заміни, низька бальність землі і, як наслідок, відсутність належного землекористування, відновлення дорожнього покриття – такі актуальні питання озвучені Боровиківським сільським головою.
Юрій Могилат , староста с. Шибиринівка, турбується станом доріг на підвідомчій території та піднімає питання потреби в розчищенні електричних мереж від зелених насаджень.
Голова РДА дав доручення узагальнити інформацію щодо піднятих питань та звернутись до відповідних установ для вжиття заходів по їх вирішенню.