05 серпня 2020
05 серпня п.р. відбулась нарада щодо підготовки закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період та стану забезпечення паливом соціально-вразливих категорій населення, серед яких - одинокі непрацездатні особи, багатодітні сім»ї та сім»ї, що опинились в складних життєвих обставинах.
Лариса Юрченко, перший заступник голови райдержадміністрації, звернула увагу присутніх, а це - керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, генеральні директори КНП «Центральна районна лікарні» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», посадові особи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на забезпечення виконання затверджених заходів щодо підготовки до осінньо-зимового періоду, інформування керівництва райдержадміністрації щодо проблемних питань, здійснення контролю за діяльністю підпорядкованих установ щодо безперебійної їх роботи в осінньо-зимовий період.
Особлива увага приділялась стану підготовки до зими господарств одиноких непрацездатних громадян, багатодітних сімей та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.