05 серпня 2020
05 серпня 2020 року голова райдержадміністрації Сергій Журман провів робочі зустрічі зі старостами сіл Ладинка Іванівської ОТГ, Редьківка та Старий Білоус Новобілоуської ОТГ.
Під час зустрічі Олена Хоменко, староста с.Ладинка, піднімала питання ремонту доріг, видалення аварійних дерев на їх узбіччях на території старостинського округу та розчищення електричних мереж. Таку ж проблему щодо захаращеності ліній електропередач озвучив і Микола Нехай зі Старого Білоусу. Олег Романов, староста с.Редьківка, наразі опікується облаштуванням житла для медичного працівника.
Голова РДА Сергій Журман запевнив, що районна державна адміністрація узагальнює дану інформацію для вчасного реагування та вирішення нагальних проблем територіальних громад району.