back

Засідання комісії ТЕБ та НС

03 липня 2020

 

  02.07.2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської райдержадміністрації. Засідання проводив перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол.

  На засіданні розглянуто питання про заходи щодо протидії поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 в с. Новоселівка та с. Халявин.

  З даного питання інформували завідувач Чернігівським міжрайонним відділом ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Турчин, генеральний директор КНП «Чернігівський районний центр ПМСД» Віктор Куниця, генеральний директор КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Дмитро Руденко, начальник Управління Держпродспоживслужби в Чернігівському районі Сергій Мельниченко, заступник начальника ЧРВП ЧВП ГУНП України в Чернігівській області Олександр Комлик та заступник начальника Чернігівського РВ У ДСНС України у Чернігівській області Микола Шейгас. Крім того, у засіданні комісії брала участь Халявинський сільський голова Алла Лісова.

  За результатами засідання визначені заходи щодо запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в с. Новоселівка та с.Халявин, які визнані осередками спалаху небезпечної інфекції викликаної гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом COVID-19.

  Комісією ухвалено відповідне рішення.

 

 

За інформацією відділу взаємодії з правоохоронними органами,

оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання корупції та цивільного захисту