back

Засідання комісії ТЕБ та НС

04 червня 2020

   

   04.06.2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської райдержадміністрації. Засідання проводив в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол.

   На засіданні розглянуто питання про заходи щодо протидії поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території району.

   З даного питання інформували завідувач Чернігівським міжрайонним відділом ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Турчин, генеральний директор КНП «Чернігівський районний центр ПМСД» Віктор Куниця, заступник начальника ЧРВП ЧВП ГУНП України в Чернігівській області Олександр Комлик, заступник начальника Чернігівського РВ У ДСНС України у Чернігівській області Миколай Шейгас, заступник голови М.Коцюбинської селищної ради Віктор Єрема, Новобілоуський сільський голова Дмитро Федоров, в.о. старости Старобілоуського старостинського округу Микола Нехай.

 

   На виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів від 11.03.2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19” (зі змінами), на виконання розпоряджень керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 03.06.2020 року № 32 та № 33 визнано смт М.Коцюбинське та с. Ст.Білоус осередками спалаху небезпечної інфекції викликаної гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом COVID-19 та ухвалено відповідне рішення комісії.

 

Протокол засідання комісії

 

За інформацією відділу взаємодії з правоохоронними органами,

оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання корупції та цивільного захисту