29 травня 2020
29 травня 2020 року о 10:00 годині у малій залі Чернігівської районної державної адміністрації відбулася нарада з питання впровадження адміністративної послуги «єМалятко» через Центр надання адміністративних послуг Чернігівської районної державної адміністрації.
Нараду проводила керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко.
В обговоренні приймали участь: Тетяна Шара - заступник керівника апарату – начальник юридичного відділу, по роботі з персоналом та зверненнями громадян апарату; Іван Пінчук - начальник відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації; Марина Довгопол - адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації; Валентина Лугова -начальник управління соціального захисту населення; Світлана Іваненко - начальник Чернігівського районного сектору державної міграційної служби; Ірина Москальчук - начальник Чернігівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми); Тетяна Мірошниченко - начальник відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту.
Піднімались питання щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини.
За результатами обговорення питань, прийняті відповідні рішення.