back

Впровадження послуги «єМалятко».

29 травня 2020

            29 травня 2020 року о 10:00 годині у малій залі Чернігівської районної державної адміністрації відбулася нарада з питання впровадження адміністративної послуги  «єМалятко» через Центр надання адміністративних послуг Чернігівської районної державної адміністрації.

            Нараду проводила керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Куриленко.

           В обговоренні приймали участь: Тетяна Шара  - заступник керівника апарату – начальник юридичного відділу, по роботі з персоналом та зверненнями громадян апарату; Іван Пінчук - начальник відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації; Марина Довгопол - адміністратор відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації; Валентина Лугова -начальник управління соціального захисту населення; Світлана Іваненко - начальник Чернігівського районного сектору державної міграційної служби; Ірина Москальчук - начальник Чернігівського районного відділу державної реєстрації  актів цивільного стану                                                   Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми); Тетяна Мірошниченко - начальник відділу  освіти, сім»ї, молоді та спорту.

           Піднімались питання щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини.

           За результатами обговорення питань, прийняті відповідні рішення.