back

Зі святом Останнього дзвоника!

29 травня 2020

Дорогі учні та шановні батьки!

          Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали – завершився навчальний рік. Учням він сповістить про те, що настала чудова пора – завершився навчальний рік. Цьогоріч, через карантинні обмеження, свято «Останнього дзвоника – 2020» відзначається нетрадиційно у режимі онлайн. 

          На жаль, карантин, спричинений пандемією COVID-19, вніс свої корективи і традиційний урочистий формат святкування змінився на онлайн, вітання у соціальних мережах.

          Окреслюючи  основні підсумки навчального року, вшановуючи учня та вчителя, заклади освіти скористатися інтерактивними формами підготовки та проведення онлайн-свята: створення відеофільму, відеоролику; ретроспективи навчального року; галерея фото-спогадів.

Шановні школярі, вчителі та випускники!

          Від щирого серця вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

          Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.

          Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

          Бажаємо вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичемо вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.

 

          Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації.