12 травня 2020
В режимі он-лайн у закладах освіти району були організовані заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Виховні години на тему: «День пам’яті та надії», бесіди з учнями «Хто такі ветерани?», конкурси малюнків у режимі он-лайн на тему: «Малюємо макове поле до Дня пам’яті та примирення», відео-презентація до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні через соціальні мережі, знайомство з інформаційними матеріалами до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Історична довідка» та спогадами учасників Другої світової війни, що розміщені в соцмережах відбулися у всіх навчальних закладах району. А на сторінці Анисівської ЗОШ презентовано фоточелендж «Перемога - 75» та започатковано флешмоб «Подвиг наших предків».
Педагоги і гуртківці Будинку школяра не залишились осторонь пам’ятних дат. 8 травня стали учасниками онлайн-лекції «Миті війни: історія Другої світової через фотосвідчення», проведеної фахівцем Українського інституту національної пам’яті Вікторією Яременко. Педагоги підготували для гуртківців виховні бесіди та в дистанційному режимі спілкувались з вихованцями, діти долучились до акції «Маки пам’яті»: із різних матеріалів виготовляли символи пам'яті – червоні маки.
За інформацією відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації