08 травня 2020
Сьогодні, 8 травня, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у День пам’яті та примирення, в.о.голови райлержадміністрації Анатолій КРУГОЛ з представниками Анисівської територіальної громади поклали квіти до меморіалу Слави в с.Анисів, де в роки війни був розташований хірургічний польовий госпіталь. Цими днями весь український народ згадує жертви Другої світової війни 1939-1945 років і віддає шану всім, хто здобув таку вистраждану Перемогу.