back

Вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни

08 травня 2020

 

 

   Сьогодні, 8 травня, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у День пам’яті та примирення, в.о.голови райлержадміністрації Анатолій КРУГОЛ з представниками Анисівської територіальної громади поклали квіти до меморіалу Слави в с.Анисів, де в  роки війни був розташований хірургічний польовий госпіталь. Цими днями весь український народ згадує жертви Другої світової війни 1939-1945 років і віддає шану всім, хто здобув таку вистраждану Перемогу.