08 травня 2020
Прийміть найщиріші вітання з 75-ю річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
У ці дні ми вшановуємо мужність і хоробрість доблесних воїнів, котрі пройшли пекло війни і принесли найдорожче – Перемогу!
Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих.
Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть братські могили, меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у своїх серцях.
Сьогодні ми дякуємо ветеранам-визволителям за невмирущий подвиг, трудівникам тилу за наполегливу і самовіддану працю. Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!
У ці світлі травневі дні згадаймо та вшануймо усіх, хто наближав День Перемоги, хто мужньо боровся на фронтах, самовіддано працював на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму, відстоював Мир тоді і тих, хто робить це сьогодні, всюди, де кується наша українська міць.
Від усього серця бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, миру, активного довголіття і добробуту, бадьорості духу. Нехай у ваших родинах панує злагода та благополуччя, а оселі повняться достатком!
Зі святом Перемоги!
В.о. голови райдержадміністрації
Анатолій КРУГОЛ