27 квітня 2020
34 роки тому, 26 квітня 1986 року, світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу, українській землі. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.
З нагоди 34-ої роковини Чорнобильської катастрофи відповідно до районної Програми надання адресної одноразової допомоги за поданням Чернігівської районної організації ліквідаторів аварії на ЧАЕС 17 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та 5 потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС Чернігівською райдержадміністрацією надана матеріальна допомога в розмірі 500 грн кожному на загальну суму 11 000 грн.
За інформацією управління соціального захисту населення