17 квітня 2020
Віруючі громадяни готуються відзначати Пасху.
Цього року до традиційного почуття пасхальної радості додалося ще й відчуття особливої відповідальності та тривоги, зумовлені особливими умовами відзначення Пасхи – в умовах масового поширення епідемії коронавірусу.
У цьому зв’язку звертаюся до всіх вірян та священнослужителів з проханням максимально дотримуватися офіційно запроваджених Урядом України правил карантину, аби не наражати себе, своїх близьких та друзів, а також всіх віруючих на очевидну небезпеку. Дотримуйтеся основних рекомендацій щодо організації пасхальних урочистостей та обрядів.
Лише спільними зусиллями ми зможемо зупинити поширення небезпечного вірусу, гарантуючи для всіх віросповідну свободу та створюючи умови, аби суспільство у якнайкоротшому часі повернулося до звичного ритму життя.
Жодна пандемія не зможе зменшити чи знівелювати тієї радості, які несе для кожного з нас величний день Господнього Воскресіння!
Бережімо себе і ближнього. Залишайтеся вдома !
З Пасхою всіх!
В.о голови Чернігівської районної державної адміністрації
Анатолій КРУГОЛ