back

Ремонтні роботи у закладах освіти тривають

17 квітня 2020

 

   Покращення матеріально-технічної бази закладів освіти для створення комфортних умов учасникам освітнього процесу є одним із пріотетів у роботі районної влади.

   Зокрема, на забезпечення додержання санітарно-гігієнічних норм у закладах освіти за рахунок державної субвенції на умовах співфінансування проведено капітальний ремонт санвузлів у Довжицькому НВК та Брусилівській ЗОШ.

   Крім того, важливою складовою для створення належних умов учасникам освітнього процесу є впровадження енергозберігаючих заходів. Так, за рахунок субвенції, наданої Килелівською сільською радою, у Брусилівській ЗОШ та Киселівському НВК демонтовано старі дерев’яні віконні коробки разом із віконними рамами та підвіконнями та встановлено сучаснІ металопластикові вікна, приведено до належного вигляду відкоси та підвіконня. На кошти, зекономлені під час торгів на проведення ремонтних робіт, в Брусилівській ЗОШ триває поточний ремонт коридорів, який планується завершити до повернення здобувачів освіти та вчителів у навчальний заклад після карантину.


 

За інформацією відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту