back

Запрошуємо до співпраці для забезпечення лікарів і медперсоналу комунального некомерційного підприємства "Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

15 квітня 2020

 

   Медики первинної ланки перебувають на передовій у боротьбі з коронавірусом. За сумною статистикою на сьогодні в Україні зафіксовано 3764 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, щоденного відмічається приріст нових випадків захворювання. Серед захворілих на коронавірусну хворобу – 530 підтверджених випадків захворювання серед медичних працівників (кожний шостий із захворілих – медик!). Зараз медичні працівники як ніколи потребують підтримки та допомоги.

   Громади Чернігівського району не залишаються байдужими до проблем медицини, намагаються всіляко вберегти медиків громад від зараження.

   З початку епідемії Чернігівська районна державна адміністрація, районна рада, всі об'єднані територіальні громади району, сільські та селищні ради долучились до боротьби з епідемією, виділяючи кошти на придбання необхідних засобів захисту від коронавірусної хвороби. Загальна сума коштів, яка надійшла в центр для боротьби з COVID-19, складає 218,6 тис.грн.

   До співпраці активно залучаються приватні благодійники, політики, підприємства та організації району.

   Медичні працівники центру висловлюють слова щирої вдячності за надану допомогу та сподіваються на подальшу плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, благодійними організаціями та приватними благодійниками.

   Всі бажаючі надати допомогу медичним працівникам структурних підрозділів центру можуть перерахувати кошти на благодійний рахунок комунального некомерційного підприємства “Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” (відкритий в АТ “УкрСиббанк”, UA643510050000026002879001118) або придбати готові засоби захисту та передати їх медичним працівникам своєї громади.

З повагою

Головний лікар комунального некомерційного підприємства

"Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

В.М.Куниця