13 квітня 2020
На виконання пункту 1 доручення Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 року № 14221/0/1-20 за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій , з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19 керівником апарату райдержадміністрації Тетяною Куриленко проведена нарада щодо забезпечення санітарної обробки автомобільних доріг комунальної форми власності із залученням відповідної спеціалізованої техніки.
За результатами наради прийняті відповідні рішення.
За інформацією відділу іінфраструктури, жкг, енергетики, містобудування, архітектури та захисту довкілля