back

Проведення релігійних обрядів на Великодні свята

13 квітня 2020

   

   13 квітня 2020 року керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Куриленко провела нараду щодо проведення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій у храмах району в умовах карантину з благочинним Чернігівського району УПЦ протоієреєм Миколаєм.

   Отець Миколай зазначив, що з метою запобігання поширенню COVID – 19 на території Чернігівського району, зокрема під час проведення богослужінь у храмах району на Великодні свята та поминальні дні в Єпархії спільно з представниками силових структур розроблено алгоритм дій, який доведений кожному священнослужителю району, старостам приходів, представникам поліції та органам місцевого самоврядування. Так, служби у храмах проводитимуться, однак, за умови дотримання санітарних норм. Обов’язковою умовою є носіння захисних масок чи респіраторів усіма присутніми, крім священнослужителя, наявність у храмі дезінфікуючих засобів, додержання дистанції 1.5 – 2 м. Крім того, священнослужителі можут бути запрошені у пекарні, на заводи або ж у магазини для освячення там пасок, таким чином усі бажаючі можуть купити вже освячений хліб. У сільській місцевості віряни також зможуть виставити Пасхальні кошики за ворота, а священник матиме змогу пройти вулицями та освятить їх. Таким чином вдасться мінімізувати кількість контактів між людьми.

 

За інформацією відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації