26 березня 2020
Шановні мешканці району!
Закликаю Вас до відповідальної поведінки в період карантину.
По можливосі максимально обмежтесь у пересуванні, дотримуйтеся особистої гігієни та соціальної дистанції.
Бутьте свідомими та для запобігання поширення нового коронавірусу утримайтесь від відвідування громадських місць.
Максимально забезпечте використання дистанційної форми праці, де неможливо забезпечити дистанційний режим роботи забезпечте, на місцях умови для дотримання санітарногігієнічних норм, дезінфікування.
Під час всеукраїнського карантину особливо пильно стежте за власним здоров’ям та за появи перших симптомів респіраторних захворювань одразу звертайтеся до лікаря.
Якщо ви повернулися із країни, де було виявлено COVID-19, забезпечте самоізоляцію на час інкубаційного періоду (протягом 14 днів).
Закликаю жителів усіх населених пунктів Чернігівського району чітко, неухильно й ретельно дотримуватися вимог і правил карантинного режиму.
Пам’ятайте: від вашої відповідальності залежить життя людей, які вас оточують, – знайомих, сусідів, рідних і найрідніших.
Гуртом, дотримуючись простих правил, ми зможемо протистояти хворобі.
Бажаю здоров‘я.