18 березня 2020
Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації з 17 березня 2020 року до дитячого будинку сімейного типу, що в селі Рудка, влаштовано двох дітей, позбавлених батьківського піклування.
8-річний Данилко та 9-річна Дарія понад 7 місяців знаходились у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, оскільки батьки зловживали спиртними напоями, залишали їх без нагляду.
Рішенням Чернігівського районного суду у лютому 2020 року обох батьків позбавлено батьківських прав.
Слід зазначити, що у 2010 році жінку вже було позбавлено батьківських прав по відношенню до трьох дітей, але й до цього часу «мати» не виявила бажання поновитися у батьківських правах…
За інформацією служби у справах дітей