17 березня 2020
17.03.2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської райдержадміністрації. Засідання проводив в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол.
На засіданні розглянуто питання про додаткові, заходи спрямовані на запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Чернігівського району.
З даного питання інформували завідувач Чернігівським міжрайонним відділом ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Турчин, заступник генерального директора КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Володимир Чубич, генеральний директор КНП «Чернігівський районний центр ПМСД» Віктор Куниця, начальник Управління Держпродспоживслужби в Чернігівському районі Сергій Мельниченко, заступник начальника ЧРВП ЧВП ГУНП України в Чернігівській області Олександр Комлик. У засіданні комісії брала участь директор будівельно-господарського гіпермаркету «Епіцентр К» Наталія Шевчук.
Комісією ухвалено відповідне рішення на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 16.03.2020 року №215).
Тимчасово зупинено з 17 березня до 3 квітня 2020 року особистий прийом громадян в структурних підрозділах та центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Прийом документів здійснюватиметься поштою або в он-лайн режимі (послуг, щодо яких такий порядок передбачено чинним законодавством). Видачу документів та кореспонденції проводиться в установлені години та дні за окремим графіком.
Керівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності та суб’єктам господарської діяльності, розташованим на території Чернігівського району, рекомендовано запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань; максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій тощо.
Також рішенням передбачено, що виконавчі комітети сільських, селищних рад (у т. ч. об’єднаних територіальних громад) повинні забезпечити організацію та контроль за дотриманням встановленого на території карантину правового режиму, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів. Розглянути та вирішити питання організації забезпечення населення продовольством та предметами першої необхідності в режимі доставки, особливо щодо осіб похилого віку.
Рішенням комісії: Протокол № 5 .
За інформацією відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання корупції та цивільного захисту