12 березня 2020
12.03.2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської райдержадміністрації. Засідання проводив в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол.
На засіданні розглянуто питання про запобігання занесення та поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території району.
З даного питання інформували завідувач Чернігівським міжрайонним відділом ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Турчин, заступник генерального директора КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Володимир Чубич, генеральний директор КНП «Чернігівський районний центр ПМСД» Віктор Куниця, начальник Управління Держпродспоживслужби в Чернігівському районі Сергій Мельниченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Мірошниченко, заступник начальника ЧРВП ЧВП ГУНП України в Чернігівській області Олександр Комлик, начальник Чернігівського РВ У ДСНС України у Чернігівській області Володимир Гребельний.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» установлено карантин, заборонивши відвідування закладів освіти її здобувачами у позашкільних, дошкільних навчальних закладах, у школах та НВК.
За результатами засідання ухвалено рішення.
Також рішенням передбачено, що виконавчі комітети сільських, селищних рад (у т. ч. об’єднаних територіальних громад) повинні забезпечити доведення до керівників підприємств, установ, організацій та суб’єктів господарської діяльності, розташованих на території громад про введення в дію «Плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби спричиненою коронавірусом 2019-nCoV на території Чернігівського району».
За інформацією відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання корупції та цивільного захисту