back

Розвиток системи охорони здоров'я

06 березня 2020

   В районі активно продовжується реалізація державної програми, спрямованої на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості.

   За рахунок коштів субвенції з державного бюджету в стадії завершення будівництво сімейних амбулаторій в с.Іванівка та Киїнка.

   В поточному році передбачено 4,8 млн.грн. на будівництво сімейної амбулаторії в с.Халявин та 455 тис.грн. на придбання в цю амбулаторію медичного обладнання та устаткування.

  Понад 2,7 млн.грн. виділяється для проведення капітального ремонту із застосуванням енергозберігаючих технологій сімейної амбулаторії в смт.Олишівка.

  До 4 нових санітарних автомобілів, отриманих в минулому році, найближчим часом приєднаються ще 2 автомобілі для Халявинської та Олишівської сімейних амбулаторій, закупівлю яких проводить управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації.

  Сільські та селищні ради активно підтримують програму, надаючи кошти на співфінансування.

  Крім цього, 7 комплектів телемедичного обладнання вартістю понад 770 тис.грн. поповнять наші сімейні амбулаторії в 2020 році.

За інформацією КНП "Чернігівський районний центр ПМСД"