06 березня 2020
Щиросердечно вітаю усю прекрасну половину людства зі святом весни, любові та краси - Міжнародним жіночим днем! Це свято пробудження природи, свято початку весни.
Жінка – символ любові та добра. Це незбагненна й непізнана таємниця душі, турбота й ніжність, вірність і терпіння, усмішка й виваженість.
Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.
Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є керівники підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени та військові, діячі культури і службовці…
Але, в першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.
У цей світлий день прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт, а серце зігріє увага рідних та близьких.
Добра Вам і миру, кохання і безмежного щастя.
Зі святом Вас, дорогі жінки!
В.о. голови Чернігівської районної
державної адміністрації Анатолій КРУГОЛ