back

Відбулася нарада директорів

03 березня 2020

   27 лютого 2020 року відбулась щорічна нарада з директорами місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування, фахівців із соціальної роботи об’єднаних територіальних громад за підсумками роботи у 2019 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності на 2020 рік.

   Нарада проходила за участі заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Романової, заступника начальника служби у справах дітей облдержадміністрації Юлії Олифіренко.

   Захід розпочався з приємної події – нагородження центрів за підсумками роботи у 2019 році з питань впровадження послуги патронату. Заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова вручила грамоти директорам Бобровицького, Варвинського, Борзнянського, Чернігівського районних, Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького міських центрів СССДМ та центру СССДМ Куликівської селищної ради.

 

За інформацією Центру соціальних служб