back

Засідання районної комісії ТЕБ та НС

03 березня 2020

   02.03.2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської райдержадміністрації. Засідання проводив в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол.

 На засіданні розглянуто питання про запобігання виникненню надзвичайної ситуації внаслідок можливого поширення на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  З даного питання інформували завідувач Чернігівським міжрайонним відділом ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Микола Турчин, заступник генерального директора КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» Володимир Чубич, генеральний директор КНП «Чернігівський районний центр ПМСД» Віктор Куниця, начальник Управління Держпродспоживслужби в Чернігівському районі Сергій Мельниченко.

  У роботі наради брали участь начальник відділення охорони здоров’я Чернігівського прикордонного загону Ірина Комлева та начальник відділення інспекторів відділу прикордонної служби „Дніпровське” Володимир Нехамкін.

  За результатами засідання ухвалено рішення.

  Підсумки наради підбив в.о. голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол.

 

В Україні зареєстрований  випадок захворювання на COVID-19

 

За інформацією  відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту